Programista PHP, Łódź

Nabino Sp. z o.o. Data ostatniej zmiany: 2011-09-30 11:15:26

2011-09-30 11:15:26 - Nabino Sp. z o.o.

Nabino Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na
rynku IT od 2009 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych
rozwiązań informatycznych przede wszystkim dla jednostek administracji
publicznej. Współpracujemy m.in. z Ministerstwem Obrony Narodowej,
Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, Centrum Projektów
Informatycznych MSWiA i Ministerstwem Rolnictwa. Dzięki doświadczonemu
zespołowi branżowych specjalistów jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw
oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku

PROGRAMISTA PHP

wyślij swoją aplikację i dołącz do nas!

Zakres zadań:
- tworzenie aplikacji webowych,
- rozbudowa istniejących aplikacji webowych,
- projektowanie i optymalizacja baz danych,
- opracowywanie, testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań.

Wymagania:
- zaawansowana umiejętność programowania w PHP w oparciu o MVC
(warunek konieczny)
- znajomość Javascript, AJAX,
- znajomość relacyjnych baz danych MySQL,
- znajomość standardów sieciowych,
- znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na
korzystanie z anglojęzycznej dokumentacji,
- zdolność analitycznego myślenia,
- kreatywność,
- komunikatywność,
- samodzielność.

Mile widziane:
- znajomość relacyjnych baz danych Postgresql,
- doświadczenie w pracy z użyciem SVN,
- znajomość Frameworka CakePHP,
- znajomość systemów Linux/Unix,
- znajomość XHTML/CSS,
- znajomość standardów W3C dla HTML i CSS,
- wykształcenie wyższe informatyczne.

Oferta:
- umowa o pracę po okresie próbnym,
- praca w młodym, dynamicznym zespole w pełnym wymiarze godzin,
- praca przy tworzeniu i rozwijaniu rozwiązań informatycznych dla
administracji publicznej.

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV i listu
motywacyjnego drogą e-mailową na adres: praca@nabino.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o
ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z
późniejszymi zmianami).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi
kandydatami.

Nabino Sp. z o.o.
ul. Wróblewskiego 18 lok. 1207, 93-578 Łódź
tel. 42 682 82 82
e-mail: kontakt@nabino.pl