Specjalista ds. Prawnych/Kraków/Praca Stała

praca@netart.pl Data ostatniej zmiany: 2011-09-27 14:10:49

2011-09-27 14:10:49 - praca@netart.pl

Firma NetArt ? lider wśród polskich usługodawców internetowych w
zakresie obsługi domen internetowych oraz utrzymania serwerów ?
poszukuje osób do pracy w Krakowie na stanowisku:

Specjalista ds. Prawnych

Zadania:

- samodzielne przygotowywanie i opiniowanie projektów umów,

- obsługa korespondencji z urzędami administracji państwowej,

- obsługa reklamacji zgłaszanych przez Klientów firmy,

- przygotowywanie protokołów walnych zgromadzeń spółki.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe prawnicze (lub student/ka V roku prawa),

- znajomość prawa gospodarczego, cywilnego i administracyjnego,

- biegła znajomość MS Office,

- samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia,

- sumienność i dobra organizacja pracy,

- wysoki poziom komunikacji interpersonalnej,

- dyspozycyjność.

Mile widziane:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- pasjonującą pracę w dynamicznym zespole,

- 8h dziennie w przyjaznej atmosferze :),

- możliwość uczenia się od najlepszych,

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

- miejsce pracy w centrum Krakowa.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i LM z tematem wiadomości:
Specjalista ds. Prawnych nr ref.: 270911 do dnia 11.10.2011r na
adres: praca@netart.pl

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz.
U. nr 133 poz. 883).