Programista JD Edwards

SMT Software S.A. Data ostatniej zmiany: 2011-09-23 14:37:35

2011-09-23 14:37:35 - SMT Software S.A.

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od
2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach
mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT.
Zatrudniamy ponad 200 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za
granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy,
doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na
stanowisko:

Nr ref.: JDE/WAW/0911/GU
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
 Rozwój oprogramowania w JD Edwards;
 Tworzenie testów jednostkowych i wydajnościowych opracowanych
rozwiązań;
 Tworzenie dokumentacji technicznej
 Ścisła współpraca z projektantami i analitykami

Wymagania:
 Doświadczenie w implementacji rozwiązań JD Edwards
 Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
 Bardzo dobra znajomość bazy danych RDBMS Oracle
 Dobra znajomość branży finansowej
 Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie
dokumentacji technicznej
 Znajomość systemu HFM

Oferujemy:
 Atrakcyjne warunki finansowe
 Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
 Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
 Stabilną pracę wśród profesjonalistów
 Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
 Bogaty pakiet socjalny

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV z numerem
referencyjnym w tytule wiadomości na adres: praca@smtsoftware.com.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software
S.A., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na
przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem
rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że
zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie
ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.
U.02.101.926.j.t.).