Wroclaw/Reklama/Koordynator

beherit / pn Data ostatniej zmiany: 2011-09-23 14:01:57

2011-09-23 14:01:57 - beherit / pn

Ogłoszenie umieszczone w im. WFP.
Wrocławska Fabryka Prasowa s.c., wydawca gazet lokalnych i portali
poszukuje osoby do pracy we Wrocławiu na stanowisko:
Koordynatora działu sprzedaży reklamy prasowej i internetowej
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: KO-RE/WRO/2011

Zakres obowiązków:
? aktywne pozyskiwanie klientów,
? realizację indywidualnego planu sprzedaży i pracowników działu
? rekrutację i szkolenie nowych pracowników
? opracowanie i aktualizację ofert handlowych
? pozyskiwanie partnerów w ramach patronatów medialnych
? doradztwo w zakresie rozwiązań reklamowych na portalach i w gazetach
? uczestnictwo w imprezach targowych
? nadzorowanie przebiegu procesów produkcji reklamy
Wymagania:
? Udokumentowane, minimum dwuletnie, doświadczenie zawodowe w dziale
handlowym firmy wydawniczej lub w agencji reklamowej
? znajomość rynku reklamy internetowej i prasowej
? wykształcenie - minimum licencjat.
Oferujemy:
? etatową umowę o pracę, dodatek funkcyjny, premię regulaminową
? ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w przyjaznym zespole
Aby aplikować wyślij swoje CV (format PDF) uzupełnione o listę Twoich
dotychczasowych Pracodawców/Klientów na adres: praca wfp.pl (w
temacie wiadomości prosimy umieścić numer referencyjny ogłoszenia).

www.wfp.pl www.teleit.pl www.nieruchomosciplus.pl