TRENER SZKOLEŃ KOMPUTEROWYCH - Inowrocław

top-projekt Data ostatniej zmiany: 2011-09-08 21:40:13

2011-09-08 21:40:13 - top-projekt

Szanowni Państwo,
W związku z realizacją projektu Kompetencje - zawód - praca. Program dla osób
w wieku +45, realizowanego na podstawie umowy o dofinansowanie nr
POKL.06.01.01 - 32-095/10-00 w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
2007-2013. Działanie 6.1 poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie
aktywności zawodowej w regionie finansowanego ze środków Europejskiego
Funduszu Społecznego, zapraszamy do złożenia oferty na stanowisko:

TRENER (SZKOLENIOWIEC) SZKOLEŃ KOMPUTEROWYCH

Poszukujemy kandydatów na w/w stanowisko do przeprowadzenia szkoleń
komputerowych dla osób po 45 roku życia w województwie kujawsko-pomorskim -
Inowrocław

Zadania:
- Przeprowadzenie szkolenia komputerowego dla osób bezrobotnych po 45 roku życia,
- Przygotowanie w/w osób do egzaminu ECDL, e-Citizen (e-Obywatel) lub ECDL Start.

Wymagane:
- Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń komputerowych,
- Wiedza z zakresu informatyki, potwierdzona dokumentem
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 - 15.00
- Zdolności interpersonalne,
- Umiejętność przekazywania wiedzy z zakresu informatyki,
- Umiejętność diagnozowania umiejętności uczestników szkoleń i dostosowanie
sposobu prowadzenia szkoleń do potrzeb grupy.

Pożądane:
Preferowane będą osoby posiadające certyfikat egzaminatora ECDL

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie za godzinę szkoleń (szkolenie obejmuje 70
godzin dydaktycznych) oraz możliwość dalszej współpracy.

Typ umowy: zlecenie/ o dzieło lub faktura
Planowany termin szkoleń: 27.09 - 10.10.2011 r.

Oferty prosimy składać na e-mailem na adres: k.stachowska@top-projekt.eu
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu: 791-212-441

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/