[Łódź] Project Manager

zielony guziczek Data ostatniej zmiany: 2011-08-29 09:14:49

2011-08-29 09:14:49 - zielony guziczek

Zadania:

* Nadzór nad prawidłową realizacją przydzielonych/pozyskanych
projektów
* Współpraca w ramach zespołu projektowego
* Obsługa zagranicznych klientów, budowanie długoterminowej współpracy
* Pozyskiwanie nowych zleceń oraz nowych klientów
* Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych w języku
angielskim

Oczekiwania:

* bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca co
najmniej swobodny kontakt pisemny z zagranicznymi kontrahentami
* co najmniej dobra znajomość zagadnień związanych z tworzeniem
aplikacji webowych
* zaangażowanie w pracę i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Mile widziane:
* znajomość języków skryptowych oraz/lub podstaw SQL
* wykształcenie informatyczne
*doświadczenie w kierowaniu zespołem, kierowaniu projektem
* znajomość bieżących trendów w projektowaniu aplikacji www
* znajomość popularnych aplikacji webowych open source
* zmysł estetyczny

Oferujemy:
* kontakt z nowymi rozwiązaniami webowymi przy realizacji
różnorodnych projektów
* współpracę z klientami z Europy Zachodniej i USA
* pracę z zespołem zdolnych, kreatywnych programistów
* bardzo terminowe wypłaty wynagrodzenia
* elastyczne godziny pracy
* możliwość rozwoju w kierunku zarządzania projektami IT

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji poprzez formularz
na stronie firmowej:

www.polcode.com/pl/about/kariera/aplikacja/?JobId=38