Web Designer / www.jcommerce.pl / Katowice

JCommerce SA Data ostatniej zmiany: 2011-08-22 14:17:51

2011-08-22 14:17:51 - JCommerce SA

Opis stanowiska:

* projektowanie serwisów www, animacji Flash, bannerów
* uczestnictwo w pracach projektowych i koncepcyjnych nad serwisami

Wymagania:

* umiejętność tworzenia grafiki na potrzeby serwisów WWW
- tworzenie grafiki stron internetowych;
- grafika interfejsów użytkowników;
- obróbka ilustracji i zdjęć;
- tworzenie materiałów promocyjnych
* znajomość HTML i CSS
* doskonała znajomość narzędzi grafika
- pakiet Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign)
* kreatywność, poczucie estetyki i otwarty umysł
* co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte
portfolio projektów

Dlaczego warto u nas pracować?

* oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
* zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego
* gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych projektów
* umożliwimy Ci realny wpływ na rozwój firmy
* stawiamy na przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@jcommerce.pl. W tytule e-maila prosimy wpisać wyłącznie:
Web Designer / Katowice.
Aplikacja powinna zawierać link do portfolio projektów.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę
JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i
przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o
ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!