Tester Oprogramowania/Kraków/praca stała

praca@netart.pl Data ostatniej zmiany: 2011-08-19 15:21:09

2011-08-19 15:21:09 - praca@netart.pl

Firma NetArt ? lider wśród polskich usługodawców internetowych w
zakresie obsługi domen internetowych oraz utrzymania serwerów ?
poszukuje osób do pracy w Krakowie na stanowisku:

Tester Oprogramowania

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie weryfikacja
jakości produktów firmy NetArt. Testerzy oprogramowania uczestniczą we
wszystkich fazach procesu tworzenia oprogramowania, zaczynając od
definicji wymagań, poprzez projektowanie i prace deweloperskie, aż do
testów akceptacyjnych, a także przy dalszym utrzymaniu wytworzonego
oprogramowania. W ramach swojej pracy planują, projektują i wykonują
testy funkcjonalne obejmujące wszystkie główne komponenty systemu.

Obowiązki:
- Wykonywanie testów oraz dokumentowanie usterek oprogramowania,
- Przygotowywanie środowisk testowych,
- Planowanie i szacowanie ilości testów we współpracy z programistami i
dokumentalistami,
- Projektowanie przypadków i scenariuszy testowych na podstawie
otrzymanej specyfikacji,
- Przygotowywanie raportów z wykonanych testów,
- Retesty dostarczonych poprawek,
- Testy regresyjne obszarów nieobjętych zmianami,
- Udział w przeglądach specyfikacji wymagań,
- Pomoc w bieżącym utrzymaniu systemu,
- Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń z funkcjonowania
oprogramowania dla pozostałej części zespołu.

Wymagania:
- Znajomość metodologii tworzenia i testowania oprogramowania,
szczególnie w architekturze wekowej,
- Doświadczenie w testowaniu i tworzeniu oprogramowania,
- Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JS),
- Umiejętność priorytetyzacji zadań i pracy pod presją czasu,
- Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność,
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe atuty to:
- znajomość narzędzi wspomagających testowanie,
- znajomość przynajmniej jednego z języków programowania: Java, C#,
- znajomość metodyk prowadzenia projektów,
- znajomość i umiejętność pracy w metodykach zwinnych (Scrum),
- wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja lub kierunek pokrewny).

Oferujemy:
- pasjonującą pracę w dynamicznym zespole,
- 8h dziennie w przyjaznej atmosferze :),
- możliwość uczenia się od najlepszych,
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
- miejsce pracy w centrum Krakowa.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i LM do dnia 2.09.2011r. z
tematem wiadomości: Tester Oprogramowania nr ref. 190811 na adres:
praca@netart.pl

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych
Dz.U. nr 133 poz.883).

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!