praca- Programista C#/ Wdrożeniowiec

Sekretariat Systell Data ostatniej zmiany: 2011-08-19 13:31:34

2011-08-19 13:31:34 - Sekretariat Systell

Firma świadcząca usługi z zakresu teleinformatyki, informatyki i
telekomunikacji poszukuje osób na
stanowisko:

PROGRAMISTA C#/ WDROŻENIOWIEC

Region: Poznań

Opis stanowiska:
* programowanie (C#, .net)
* modyfikacje programowe aplikacji Call Center
* wdrożenia i serwis systemów Call Center
* prowadzenie szkoleń i wdrożeń u klientów
* świadczenie serwisu zainstalowanych systemów informatycznych
* tworzenie nowych aplikacji i modułów

Wymagania:
* wykształcenie kierunkowe (informatyka, telekomunikacja - pokrewne)
* praktyczna znajomość C#, ASP.NET, baz danych (MS-SQL)
* znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji ze
zrozumieniem
* mile widziana:
o znajomość MSSQL Server
o administracja Windows
o znajomość zagadnień związanych z telefonią VoIP / SIP
* bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych rodziny Windows
* znajomość zagadnień sieciowych LAN, WAN
* zdolność formułowania wniosków
* prawo jazdy kat. B
* dobra organizacja pracy
* rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań
* komunikatywność
* minimum rok doświadczenia w programowaniu

Oferujemy:
* możliwość rozwoju zawodowego
* pracę w firmie o stabilnej pozycji
* udział w realizacji interesujących projektów informatycznych
realizowanych przy użyciu nowoczesnych technologii
* urozmaicony zakres prowadzonych projektów
* stały rozwój kwalifikacji zawodowych
* zdobycie umiejętności programowej obsługi telefonii
* pracę w młodym, kreatywnym zespole w przyjaznej atmosferze

Aplikacje (CV i listy motywacyjny) prosimy o przesyłanie na adres
rekrutacja@systell.pl z dopiskiem Programista w temacie.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!