Tester Oprogramowania - OFERTA PRACY

rekruter Data ostatniej zmiany: 2011-08-18 09:50:31

2011-08-18 09:50:31 - rekruter

Time Work Sp. z o.o. s.k. Agencja Pracy tymczasowej została założona w
2003 roku. Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pracy. Zapewniamy
nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego,
rekrutacji oraz selekcji pracowników. Firma Time Work posiada
certyfikat wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje
zatrudnienia o numerze 3690
W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla jednego z naszych
Klientów, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko

Tester Oprogramowania
Region: Bydgoszcz
Nr Ref.: TO/08/BDG
Zakres obowiązków:
* kompleksowe testowanie oprogramowania z użyciem najnowocześniejszych
metod i narzędzi
* projektowanie i tworzenie planów testów, przypadków i scenariuszy
testowych
* przygotowanie i wykonywanie testów automatycznych
* wprowadzanie optymalizacji procesu testów
* analiza wyników i ich raportowanie.
Wymagania:
* wykształcenie wyższe o kierunku informatyka, elektronika lub
telekomunikacja
* bardzo dobra znajomość Linux/Unix,
* wiedza za zakresu automatyzacji testów (np. SoapUI, Selenium)
* znajomość skryptów programowania (Python, Shell, Perl, etc.)
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* samodzielność i dobra organizacja pracy
Oferujemy:
* atrakcyjne wynagrodzenie
* pasjonujące projekty i możliwość rozwoju,
* przyjazną atmosferę pracy
* możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV i listu
motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@timework.pl z podaniem nazwy
stanowiska w tytule wiadomości

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!