Programista PHP - OFERTA PRACY

rekruter Data ostatniej zmiany: 2011-08-18 09:42:22

2011-08-18 09:42:22 - rekruter

Time Work Sp. z o.o. s.k. Agencja Pracy tymczasowej została założona w
2003 roku. Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pracy. Zapewniamy
nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego,
rekrutacji oraz selekcji pracowników. Firma Time Work posiada
certyfikat wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje
zatrudnienia o numerze 3690
W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla jednego z naszych
Klientów poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko

Programista PHP
Region: Bydgoszcz
Nr Ref.: PPHP/08/BDG

Zadania:
udział w nowych, innowacyjnych projektach internetowych firmy

Wymagania:
-bardzo dobra znajomość PHP, Drupal CMS i programowania obiektowego
-praktyczna znajomość Linux/Unix
-wiedza odnośnie projektowania w CSS, JavaScript, Ajax
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
-umiejętność pracy w zespole
-komunikatywność
-umiejętności analityczne

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie
pasjonujące projekty i możliwość rozwoju,
przyjazną atmosferę pracy
możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV i listu
motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@timework.pl z podaniem nazwy
stanowiska w tytule wiadomości

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!