Firma Setugo- poszukujemy copywriterów

Setugo Data ostatniej zmiany: 2011-08-11 12:31:03

2011-08-11 12:31:03 - Setugo

Firma Setugo prowadzi nabór copywriterów. Prosimy o poważne oferty.
Doświadczenie dziennikarskie lub polonistyczne nie jest wymagane. Praca
polega na pisaniu tekstów na najróżniejsze tematy, które pracownik sam wybiera
ze specjalnie przygotowanej w tym celu strony firmy Setugo.

Zainteresowanych prosimy o wyrażenie zainteresowania posadą na adres
rekrutacja@setugo.pl (CV nie jest wymagane).

Odpowiemy jak najszybciej, wysyłając wytyczne oraz odpowiadając na wszystkie
pytania.

Podstawą prawną pracy jest umowa o dzieło.

Obowiązki:
-terminowość (akceptowanie zleceń na panelu pracowników i dotrzymywanie
narzuconych terminów)
-pisanie WŁASNYCH tekstów (plagiaty lub kosmetycznie zmienione i skopiowane
teksty z innych źródeł są automatycznie dyskwalifikowane)
-odpowiedzialność

Wymagania:
- posługiwanie się poprawną polszczyzną
- posiadanie numeru NIP

Oczekiwania:
Od przyszłych pracowników oczekujemy rzetelnego podejścia do pracy i
traktowania jej poważnie. Odwdzięczymy się tym samym względem pracownika. Od
copywriterów także oczekujemy pisania minimum 200 tekstów po 1000 znaków ze
spacją miesięcznie.

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!