Zlecenie: Starszy Inżynier Sprzedaży (IT, Telekomunikacja)

no-reply@profesja.it Data ostatniej zmiany: 2011-08-10 16:19:47

Zlecenie: Starszy Inżynier Sprzedaży (IT, Telekomunikac...

2011-08-10 16:19:47 - no-reply@profesja.it

Oferta zlecenia z portalu Profesja.IT
Stanowisko/Tytuł zlecenia: Starszy Inżynier Sprzedaży (IT, Telekomunikacja)

opis:Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego Klienta ? Spółki produkcyjno-handlowej z branży IT/Telekomunikacja ? poszukujemy kandydata na stanowisko:

STARSZY INŻYNIER DS. SPRZEDAŻY (IT, TELEKOMUNIKACJA)
nr referencyjny: IRS/
miejsce pracy: Kraków

Obowiązki
tworzenie nowych struktur organizacyjnych w Spółce
rozbudowa krakowskiego oddziału od strony sprzedażowej
ścisła współpraca z Zarządem Spółki
rozwój nowoczesnych produktów z branży telekomunikacyjnej (FTTX).
kontakt z Klientem zagranicznym i krajowym,
promowanie rozwiązań telekomunikacyjnych i obsługa klientów w zakresie osprzętu i usług światłowodowych.
wsparcie Firmy w budowaniu marki na obszarze południowej Polski
praca w biurze i w terenie (Polska południowa)

Wymagania
wykształcenie wyższe techniczne (preferowane optoelektronika, telekomunikacja),
3 letnie doświadczenie handlowe w dużej międzynarodowej firmie z podobnej branży
zdolność do budowania długoterminowych relacji handlowych z klientami,
zdolność do budowania i zarządzaniem zespołem,
prawo jazdy kat. B,
dobra znajomość j. angielskiego,

Oferta
umowa o pracę na czas określony
wynagrodzenie zasadnicze + prowizja
niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
praca w terenie
szkolenia branżowe
rozwój zawodowy i możliwość awansu

CV wraz z nr referencyjnym prosimy o wysłanie e-mailem na adres rekrutacja@gdprofesja.pl.

Po weryfikacji zgłoszenia skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia czynności rekrutacyjnych.

wymagane umiejętności:umiejętności handlowe, znajomośc branży

data rozpoczęcia naboru:2011-08-10

data zakończenia naboru:2011-09-30

stawka:0 0

realizacja:u zleceniodawcy

miasto:Kraków

link do oferty: www.profesja.it/oferta/starszy-inzynier-sprzedazy-it-telekomunikacja,558

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!