Spec. ds. obsługi klienta - Wrocław (TAX-SOK/2011/08)

Taxxo Data ostatniej zmiany: 2011-08-09 14:40:48

2011-08-09 14:40:48 - Taxxo

Operator ogólnopolskiej sieci Taxxo e-biuro rachunkowe - Columb Technologies
S.A. – poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Stanowisko: SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA (nr. Ref TAX-O/2011/08)
Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA
- Bieżąca obsługa klientów – kontakt telefoniczny, obsługa zgłoszeń i zapytań,
kwalifikacja oraz ewidencjonowanie w bazach danych, komunikacja z zespołem
Doradców,
- Wsparcie procesu sprzedaży, w tym zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów
wewnątrz firmy, realizacja procesu fakturowania, koordynacja pracy Doradców
- Wsparcie akcji marketingowych – w tym prowadzenie i aktualizacja baz danych,
proaktywne wsparcie promocji i sprzedaży e-usług na platformach internetowych
- Wsparcie klientów w podstawowym zakresie obsługi internetowej platformy
Taxxo - analiza zgłoszeń, pomoc w bieżących problemach, aktywacja e-usług,
prezentacje z obsługi platformy, budowa bazy pytań i odpowiedzi, komunikacja z
zespołem IT
- Gromadzenie oraz aktywne wykorzystywanie informacji pozyskanych od Klientów,
wsparcie w akcjach marketingowych
- Aktywne wsparcie w budowaniu narzędzi obsługi klienta (tworzeniu modelu
obsługi klienta, sprzedaży oraz wypracowaniu narzędzi i procesów mających na
celu utrzymanie relacji z klientami i partnerami)

WYMAGANIA
- student lub absolwent zainteresowany zagadnieniami obsługi klienta,
marketingu, IT oraz posiadający wiedzę w tych dziedzinach
- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - umiejętność aktywnego słuchania i
odczytywania potrzeb innych, łatwość formułowania myśli w mowie i piśmie
- swoboda w rozmowach telefonicznych, umiejętność radzenia sobie z trudnymi
klientami
- umiejętność rozwiązywania nietypowych problemów klientów i sprawnego
wyszukiwania odpowiedzi
- kreatywność, zaangażowanie w realizację codziennych zadań
- umiejętność efektywnej pracy w zespole
- dobra organizacja pracy, skrupulatność podczas samodzielnej realizacji
powierzonych zadań,
- znajomość MS Office, swobodne korzystanie z MS Word, MS PowerPoint, MS Excel
- zdolności szybkiego nauczenia się nowych narzędzi IT, otwartość na
technologię IT
- mile widziane: orientacja w środowisku biznesowym, znajomość specyfiki
prowadzenia firmy

DLACZEGO WARTO? OFERUJEMY
- udział w wyjątkowym przedsięwzięciu, które otrzymało prestiżową nagrodę za
innowacyjność w konkursie Eurecan European Venture Contest i reprezentowało
Polskę w finałach międzynarodowych
- pracę w młodym i kreatywnym zespole, możliwość rozwoju osobistego
- partnerskie stosunki w zespole – Twoje zdanie dla nas się liczy
- umowę o pracę lub umowę-zlecenie w pełnym wymiarze godzin
- możliwość rozszerzenia zadań w ramach dalszych etapów projektu

KONTAKT
Aplikacje, zawierające CV oraz list motywacyjny (z właściwą klauzulą dot.
ochrony danych osobowych), prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres:
rekrutacja@taxxo.pl zamieszczając numer referencyjny w temacie
(TAX-SOK/2011/08). Termin nadsyłania aplikacji: 15.08.2011.

Więcej o projekcie: www.taxxo.pl
Link do oferty: www.ctsa.pl/oferty-pracy/

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!