Programista PHP - Rzeszów

PGS SOFTWARE S.A. Data ostatniej zmiany: 2011-08-08 09:11:29

2011-08-08 09:11:29 - PGS SOFTWARE S.A.

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony
Ilość wakatów: 2
Minimalne doświadczenie: 2 lata
Wykształcenie: Wyższe inżynierskie
Branża: Oferty pracy na IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska pracy

PGS Software S.A. to polska spółka informatyczna notowana na rynku
NewConnect. Centrala spółki znajduje się we Wrocławiu a jej oddział w
Rzeszowie. Klientami firmy są firmy z Europy Zachodniej i USA. PGS
Software zatrudnia ponad 130 programistów pracujących w różnych
technologiach. Firma ma status złotego partnera Microsoft.

Szukamy osoby, która będzie pracowała w Rzeszowie dla jednego z
naszych zagranicznych klientów.

Oferujemy
* Udział w tworzeniu rozwiązań informatycznych dla klientów z całego
świata,
* Pracę w samodzielnym, nowocześnie zarządzanym zespole,
* Bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatną opiekę medyczną,
* Doskonałą atmosferę pracy

Wymagania
* Kilkuletnie doświadczenie w pracy z aplikacjami webowymi webowymi
PHP (również OO) oraz framworków
* Doświadczenie w pracy z MySQL / PostgreSQL
* Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i umiejętności samodzielnej
pracy z klientem
* Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
* Umiejętności pracy w zespole

Mile widziane
* Znajomość przynajmniej jednego z frameworków: Zend Framework,
CakePHP, Symfony
* Doświadczenie w pracy nad interfejsami użytkownika (HTML / CSS)
frameworki/biblioteki (jQuery, Prototype)
* Znajomość wzorców projektowych, MVC

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie kompletu dokumentów
wyłącznie drogą mailową na adres: praca.rzeszow@pgs-soft.com z
podaniem numeru referencyjnego oferty PS-RZE-PHP-2011/07

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!