Specjalista w Dziale Wsparcia i Administracji (Warszawa)

SUPERMEDIA Data ostatniej zmiany: 2011-08-04 11:06:53

Specjalista w Dziale Wsparcia i Administracji (Warszawa...

2011-08-04 11:06:53 - SUPERMEDIA

Specjalista w Dziale Wsparcia i Administracji
(umowa na zastępstwo)

Opis stanowiska :
.. Przyjmowanie gości i Klientów,
.. Zarządzanie korespondencją (przyjmowanie, wysyłanie, dystrybucja poczty),
.. Prowadzenie dokumentacji spółki,
.. Dbanie o prawidłowe zaopatrzenie biura w artykuły przemysłowe itd.
.. Obsługa centrali telefonicznej,
.. Rozliczanie wydatków,
.. Kontrola prawidłowego obiegu dokumentów służbowych,
.. Protokołowanie spotkań,
.. Organizacja i koordynacja spotkań firmowych i wyjazdów służbowych,
.. Realizacja bieżących zadań.

Wymagania :
.. Wykształcenie min. średnie,
.. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
.. Umiejętność organizacji czasu pracy i wyznaczania priorytetów,
.. Znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Power Point),
.. Znajomość obsługi urządzeń biurowych,
.. Mile widziana znajomość języka angielskiego,
.. Dyspozycyjność i wysoka kultura osobista,
.. Sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy :
.. Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na
rynku,
.. Pracę na zastępstwo na okres około 8-9 miesięcy,
.. Pracę w młodym zespole w miłej atmosferze.

Osoby spełniające w/w wymagania i zainteresowane ofertą prosimy o
przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres e-mail:
praca@supermedia.pl z adnotacją w temacie Aplikacja - Specjalista w Dziale
Wsparcia i Administracji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko
z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów
rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie danych Osobowych z dnia
29.08.1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!