Oferta pracy na etat: Programista PHP

no-reply@profesja.it Data ostatniej zmiany: 2011-08-03 12:34:28

2011-08-03 12:34:28 - no-reply@profesja.it

Oferta pracy na etat z portalu Profesja.IT
Stanowisko: Programista PHP

opis:Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu portali internetowych oraz innych aplikacji webowych z siedzibą w Rudzie Śląskiej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista
Nr ref. P/4/2011
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Najważniejsze obowiązki:

* programowanie zgodnie z założeniami określonymi przez klienta, w zespołach samo-zarządzanych w ramach metodyki SCRUM,
* realizacja wspólnie wyznaczanych celów.

wymagane umiejętności: PHP, SCRUM,umiejętność precyzyjnego i sprawnego przekształcania projektów graficznych w dynamiczne aplikacje webowe (HTML/CSS/AJAX)

wymagania: * doświadczenie w pracy programistycznej, najlepiej w firmie programistycznej,
* przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
* doświadczenie w kodowaniu w PHP,
* umiejętność precyzyjnego i sprawnego przekształcania projektów graficznych w dynamiczne aplikacje webowe (HTML/CSS/AJAX),
* zaangażowanie w realizację celów,
* otwartość i umiejętność wyrażania własnych opinii.

dodatkowe informacje:Mile widziane:

* znajomość zagadnień związanych z automatycznym testowaniem,
* doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM,
* znajomość CakePHP,
* znajomość jQuery,
* znajomość Pythona.

Oferujemy:

* ciekawą pracę w środowisku międzynarodowym dla ambitnych i uzdolnionych programistów,
* atrakcyjne wynagrodzenie,
* możliwość rozwoju i pracy z zaawansowanymi aplikacjami,
* pracę w dynamicznym i zgranym zespole.

dane kontaktowe:Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV
wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:
info@talentpartners.pl

data rozpoczęcia naboru:2011-08-03

data zakończenia naboru:2011-08-17

wynagrodzenie:000000

wykształcenie:wyższe

doświadczenie:1

ilość wakatów:1

miasto:Ruda Śląska

link do oferty: www.profesja.it/oferta/programista-php,514

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!