Zlecenie: ChorzĂłw/okolice/zdalna - programista PHP

no-reply@profesja.it Data ostatniej zmiany: 2011-07-29 13:25:01

2011-07-29 13:25:01 - no-reply@profesja.it

Oferta zlecenia z portalu Profesja.IT
Stanowisko/Tytuł zlecenia: Chorzów/okolice/zdalna - programista PHP

opis:Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Firma informatyczna podejmie współpracę z osobą na stanowisku Programista PHP/Webmaster

Zadania:

- współudział przy projektowaniu i tworzeniu serwisów oraz aplikacji internetowych
- wykonywanie zleconych prac na potrzeby realizowanych projektów

Praca zdalna. Wymagamy jednak wizyt w siedzibie firmy 3-4 razy w miesiącu.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość PHP5 (OOP) poparta minimum 2 letnim doświadczeniem
- mile widziana znajomość ZEND framework, Kohana
bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
- bardzo dobra znajomość XHTML/CSS
- dobra znajomość JavaScript, jQuery
- umiejętność tworzenia szablonu html na podstawie pliku graficznego(psd)
- umiejętność samodzielnego realizowania powierzonych zadań
- rzetelność, obowiązkowość, punktualność oraz terminowe wykonywanie zadań

Prosimy o przysyłanie CV na adres piotr@lingo.net.pl oraz zamieszczenie adresów do zrealizowanych/realizowanych projektów.

Dane firmy:
LINGO Systemy Informatyczne
ul. Bogedaina 22A/5a
Chorzów 41-500
Śląsk

www.lingo.net.pl

wymagane umiejętności:PHP, MySQL, XHTML, CSS, JavaScript, jQuery

data rozpoczęcia naboru:2011-07-29

data zakończenia naboru:2011-08-29

stawka:0 0

realizacja:u zleceniodawcy,zdalnie

miasto:Chorzów

link do oferty: www.profesja.it/oferta/chorzow-okolice-zdalna-programista-php,502

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!