Oferta pracy na etat: Area Sales Manager na teren Polski wschodniej i woj.maĹopolskie

no-reply@profesja.it Data ostatniej zmiany: 2011-07-28 20:50:48

Oferta pracy na etat: Area Sales Manager na teren Polsk...

2011-07-28 20:50:48 - no-reply@profesja.it

Oferta pracy na etat z portalu Profesja.IT
Stanowisko: Area Sales Manager na teren Polski wschodniej i woj.małopolskie

opis:Opis stanowiska pracy:
Firma Lingo Systemy Informatyczne wieloletni partner Microsoft i Comarch, zajmująca się tworzeniem programów dedykowanych, aplikacji internetowych i rozwijaniem oprogramowania Optima zatrudni:

Area Sales Manager na teren Polski południowo ? zachodniej i rynek niemiecki

Zakres obowiązków:
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- Sprzedaż programów i usług informatycznych w sektorze B2B
- Samodzielne prowadzenie projektów od strony handlowej
- Realizowanie założonego planu sprzedaży

wymagane umiejętności:Sprzedaż programów i usług informatycznych w sektorze B2B

wymagania:Wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży usług, preferowane informatycznych, co najmniej 5 lat
- Poparta sukcesami umiejętność pozyskiwania nowych klientów na szczeblu osób decyzyjnych
- Zdolności interpersonalne
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego
- Wysoka kultura osobista
- Prawo jazdy kat. B

dodatkowe informacje:Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV z zdjęciem. Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

www.lingo.net.pl

dane kontaktowe:praca@lingo.net.pl

data rozpoczęcia naboru:2011-07-28

data zakończenia naboru:2011-08-15

wynagrodzenie:0.00

wykształcenie:min. licencjat

doświadczenie:5

ilość wakatów:1

miasto:Chorzów

link do oferty: www.profesja.it/oferta/area-sales-manager-na-teren-polski-wschodniej-i-woj-malopolskie,500

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!