Instalator sieci teleinformatycznych, sieci CATV i TV-SAT

SUPERMEDIA Data ostatniej zmiany: 2011-07-27 12:01:28

Instalator sieci teleinformatycznych, sieci CATV i TV-S...

2011-07-27 12:01:28 - SUPERMEDIA

Wymagania:

1. Praktyczna znajomość sposobów budowy sieci LAN, CATV i TV-SAT
2. Doświadczenie zawodowe
3. Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
4. Nienaganny stan zdrowia
5. Gotowość do pracy zmianowej
6. Wysoka kultura osobista (praca u Klienta indywidualnego w domu)

Mile widziane:

1. Certyfikaty producentów okablowania strukturalnego budynków
2. Certyfikaty producentów sprzętu aktywnego LAN, WAN, CATV, TVSAT
3. Znajomość sposobów budowy sieci CATV, TVSAT, ich uruchamiania i pomiarów.
4. Uprawnienia SEP do 1 kV
5. Praktyczna umiejętność konfiguracji komputerów osobistych, systemy
operacyjne Microsoft Windows.
6. Szkolenie uprawniające do pracy na wysokości
7. Doświadczenie w pracy z Klientem indywidualnym.

Zadania:

1. instalacje w domu klienta
2. serwis sieci
3. rozbudowa infrastruktury w zakresie LAN, CATV i TVSAT

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na
adres: praca@supermedia.pl
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów
rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie danych Osobowych z dnia
29.08.1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!