Zlecenie: staĹź w dziale TestĂłw

no-reply@profesja.it Data ostatniej zmiany: 2011-07-21 10:16:48

2011-07-21 10:16:48 - no-reply@profesja.it

Oferta zlecenia z portalu Profesja.IT
Stanowisko/Tytuł zlecenia: staż w dziale Testów

opis:Jeśli studiujesz na IV/V roku albo jesteś absolwentem kierunków inżynieryjno-technicznych (informatyka i/lub informatyka stosowana) albo już jesteś ich absolwentem i bardzo dobrze znasz język angielski, oferujemy: Staż w Dziale Testów

Obowiązki:
?Wykonywanie testów manualnych,
?Wykrywanie oraz dokumentowanie usterek oprogramowania
?Retesty dostarczonych poprawek
?Aktualizacja testów regresyjnych

Wymagania:
?Znajomość SQL oraz baz danych Oracle/MS SQL
?Podstawowa znajomość XML
?Znajomość technologii Windows Server
?Znajomość metodologii tworzenia i testowania oprogramowania oraz narzędzi wspomagających testowanie
?Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
?Chęć ciągłej nauki i podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim adres: job-emea@apriso.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli ?wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)?.

wymagane umiejętności:staż w dziale testów

data rozpoczęcia naboru:2011-07-21

data zakończenia naboru:2011-08-31

stawka:0.00 0000

realizacja:u zleceniodawcy

miasto:Kraków

link do oferty: www.profesja.it/oferta/staz-w-dziale-testow,478

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!