Pracownik biurowy, Szczecin

www.job-time.pl Data ostatniej zmiany: 2011-07-19 13:39:40

2011-07-19 13:39:40 - www.job-time.pl

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży
inżynieryjnej poszukujemy pracownika biurowego do pracy w centrum Szczecina.

Obowiązki:
- udział w codziennych pracach biura
- wystawianie faktur
- opisywanie faktur kosztowych
- koordynacja i obsługa korespondencji spółek
- nadzór nad umowami
- kontakt z firmami zewnętrznymi, bankami
- archiwizacja dokumentów, przygotowywanie raportów, sprawozdań,
prowadzenie dokumentacji i korespondencji z KRS

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w pracy w biurze (min. rok)
- dobra znajomość angielskiego (w mowie i w piśmie)
- komunikatywność, otwartość
- wysoka kultura osobista
- bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność, sumienność
- znajomość obsługi komputera, znajomość pakietu Office
- prawo jazdy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@lsj.pl

LSJ Recruitment, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: contact@lsj.pl
www.lsj.pl | www.it.lsj.pl

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!