Programista Java / www.jcommerce.pl / Kraków

Kinga Zyguła Data ostatniej zmiany: 2011-07-07 16:02:17

2011-07-07 16:02:17 - Kinga Zyguła

Programista Java / Kraków / www.jcommerce.pl

Opis stanowiska:

* Implementacja komponentów biznesowych w technologiach Spring/
EJB3
* Implementacja interfejsów użytkownika w technologiach SpringMVC
oraz GWT
* Implementacja algorytmów logiki biznesowej w oparciu o gotową
specyfikację biznesową
* Implementacja testów jednostkowych
* Integracja z systemami zewnętrznymi
* Analiza wydajności poszczególnych komponentów systemu
* Integracja z relacyjnymi bazami danych
* Realizacja zadań związanych z wyszukiwaniem pełno tekstowym
* Implementacja algorytmów związanych z przetwarzaniem języka
naturalnego
* Implementacja rozwiązań w oparciu o zdefiniowane dobre praktyki

Wymagania:

* Wykształcenie wyższe informatyczne
* Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty
* Bardzo dobra znajomość języka programowania Java
* Bardzo dobra znajomość platformy JEE (JSP, EJB3.x, JPA/JDBC,
JTA, Web Services), serwerów aplikacyjnych (JBoss) oraz serwerów
webowych (Tomcat, Jetty)
* Doświadczenie z Hibernate
* Bardzo dobra znajomość co najmniej jednego z wymienionych
poniżej frameworków (Spring 3.0+ [Core/MVC/Security/Transaction/AOP],
GWT)
* Znajomość bibliotek Apache Tiles, Apache Commons
* Bardzo dobra znajomość dobrych praktyk programistycznych i
wzorców projektowych
* Dobra znajomość baz danych (Oracle, PostgreSQL) i języka SQL
oraz zagadnień związanych z projektowaniem baz danych
* Znajomość zagadnień związanych z transakcyjnością,
bezpieczeństwem, wydajnością i monitorowaniem aplikacji
* Doświadczenie w implementacji systemów opartych na architekturze
wielowarstwowej
* Dobra znajomość UML
* Wysokie umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole
* Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym
komunikację ustną i pisemną oraz czytanie i pisanie dokumentacji

Mile widziane:

* Bardzo dobra znajomość HTML i różnic pomiędzy przeglądarkami
* Dobra znajomość AspectJ
* Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w SpringMVC i Spring Web
Flow
* Znajomość biblioteki GXT (Ext GWT)
* Dobra znajomość Eclipse, Maven, SVN, JMock, JUnit/TestNG
* Znajomość Lucene
* Znajomość szczegółów implementacji platformy Spring oraz serwera
JBoss
* Znajomość tematyki HA w kontekście platformy JEE

Dlaczego warto u nas pracować:

* zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego
* gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych,
międzynarodowych projektów
* umożliwimy Ci realny wpływ na rozwój firmy
* stawiamy na przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@jcommerce.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony
przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa
JavaScript, żeby go zobaczyć.

W tytule e-maila proszę wpisać wyłącznie:
Programista JAVA / Kraków

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.
29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz.U nr 133 poz. 883).

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!