PROGRAMISTA (miejsce pracy: okolice Wrocławia, Warszawy, Wiedeń)

Praca Data ostatniej zmiany: 2011-06-28 17:53:08

PROGRAMISTA (miejsce pracy: okolice Wrocławia, Warszawy...

2011-06-28 17:53:08 - Praca

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu z branży
budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista
Miejsce pracy: ok. Wrocławia, ok. Warszawy, Wiedeń

Zadania:

Bieżące utrzymywanie, dokumentacja oraz rozwój firmowego systemu
informatycznego, który wspiera pracę laboratorium budowlanego
(relacyjna baza danych na platformie Oracle Forms/Reports 10g/11g
wykorzystywana w ponad 100 laboratoriach koncernu jak również w
lokalizacjach klientów zewnętrznych).
Rozwiązywanie złożonych zagadnień technicznych w laboratoriach
badawczych,
Wdrażanie obowiązujących norm europejskich i dostosowywanie ich
wymagań do lokalnych warunków krajowych,
Koncepcja i rozwój odpowiednich funkcji i struktur danych,
Wsparcie drugiego i trzeciego poziomu (Second- and Third-Level-
Support),
Administracja systemem Oracle Fusion Middleware (Weblogics, Forms/
Reports 11g),
Administracja Oracle Database 11g Standard Edition One.

Wymagania:

Ukończone studia wyższe w zakresie informatyki,
Pożądana znajomość Oracle Forms / Reports 10g/11g oraz PL/SQL, SQL
*Plus,
Pożądana znajomość JAVA,
Język angielski w mowie i piśmie,
Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Firma oferuje stałą, interesującą pracę w zespole wykwalifikowanych
specjalistów. Wyzwania związane
z tworzeniem i doskonaleniem wewnętrznych narzędzi softwareowych,
szerokie możliwości dalszego podnoszenia kwalifikacji w szybko
rozwijającym się międzynarodowym koncernie.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres e-
mail: rekrutacja@tpa-horwath.pl

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!