Programista PHP - Warszawa

Data ostatniej zmiany: 2011-06-23 23:05:38

2011-06-23 23:05:38 -

Projektant - Programista PHP

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko
projektanta-programisty.

Zadania
Tworzenie i rozwój serwisów internetowych i intranetowych
Projektowanie i wdrażanie systemów CMS
Projektowanie nowych modułów do istniejących systemów

Wymagania
doświadczenie w programowaniu (minimum 2 letnie)
bardzo dobra znajomość programowania obiektowego PHP5
bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych
dobra znajomość XHTML, CSS, JavaScript, AJAX
znajomość frameworków PHP (z naciskiem na Zend i Symfony)
znajomość GIT lub SVN
Znajomość środowiska Linux
Kreatywność i samodzielność
Zaangażowanie i dyspozycyjność

Mile widziane
Znajomość dodatkowych środowisk programistycznych
Certyfikat ZCE

Oferujemy
Udział w ciekawych i rozwojowych projektach
Możliwość poznania nowoczesnych technologii
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w młodym zespole

Forma współpracy do ustalenia.

Oferty zawierające CV oraz opis zrealizowanych projektów prosimy przesyłać na
adres: praca[at]hrba.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 roku o
Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!