Programista PHP (Warszawa)

Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji Data ostatniej zmiany: 2011-06-14 17:15:33

2011-06-14 17:15:33 - Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji

Uniwersytet Warszawski - Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji
szuka osoby na stanowisko

Programista PHP

Zakres obowiązków:
* Projektowanie i rozwój nowych funkcjonalności
* Programowanie aplikacji w PHP.
* Usuwanie błędów zgłaszanych przez użytkowników

Wymagamy:
* Dobrej znajomości języka PHP (najlepiej popartej doświadczeniem)
* Dobrej znajomości MySQL
* Praktycznej znajomości systemu Linux / Unix
* Umiejętności pracy z systemem kontroli wersji SVN
* Praktycznej znajomości standardów HTML, XHTML oraz CSS

Mile widziane:
* Znajomości problematyki skalowania, zabezpieczenia i
optymalizacji

aplikacji webowych
* Znajomości systemu Linux / Unix na poziomie administracyjnym

Oferujemy:
* Możliwość współdecydowania o kierunku rozwoju naszych serwisów
* Możliwość ciągłego rozwoju
* Nieformalną atmosferę i elastyczne godziny pracy

CV prosimy przesylać na adres praca@come.uw.edu.pl lub
praca.come@gmail.com

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!