Architekt systemów, Warszawa, ok. 11 000 zł brutto

e-point Data ostatniej zmiany: 2011-06-13 12:11:38

2011-06-13 12:11:38 - e-point

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Architekt Systemów
Wynagrodzenie: ok. 11 000 zł brutto
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref: 2011_05_architekt_stystemow

Dołączysz do naszego zespołu, zajmującego się między innymi budową i
utrzymaniem:
- własnego produktu internetowego oferowanego w modelu SaaS,
- międzynarodowego systemu e-commerce (ok. 30 krajów),
- autorskiej platformy content management (kilkadziesiąt wdrożeń),
- internetowych systemów transakcyjnych (polskie i międzynarodowe
projekty).

Będziesz pracował przy koordynacji i projektowaniu technicznym oraz
funkcjonalnym systemów
informatycznych tworzonych w technologii J2EE oraz w oparciu o
autorski framework OneWeb.

Zakres obowiązków:
- tworzenie koncepcji rozwiązań we współpracy z klientem i innymi
pracownikami e-point SA,
- tworzenie specyfikacji funkcjonalnej,
- tworzenie specyfikacji technicznej (m. in. modelu bazy danych,
interfejsów integracyjnych),
- nadzór nad realizacją rozwiązań,
- testowanie i odbiór wewnętrzny rozwiązań,
- tworzenie dokumentacji.

Wymagane kwalifikacje:
- znajomość zagadnień związanych z analizą i projektowaniem systemów,
- znajomość architektury J2EE,
- znajomość zagadnień związanych z projektowaniem relacyjnych baz
danych,
- doświadczenie w pozyskiwaniu i strukturalizacji wymagań klientów,
- umiejętność jasnego precyzowania i przekazywania koncepcji
dotyczących projektowanych systemów,
- znajomość technologii internetowych (HTTP, HTML, AJAX, XML),
- znajomość zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań
internetowych,
- doświadczenie w projektowaniu systemów internetowych, poparte
przykładami realizacji (prosimy o
załączenie listy projektów oraz o kontakt referencyjny do
najważniejszego),
- doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta, architekta
systemów, managera systemów
informatycznych lub podobnym,
- dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
- doświadczenie oraz wiedza z zakresu prowadzenia projektów
informatycznych,
- znajomość zagadnień związanych z:
- ergonomią interfejsów użytkownika,
- systemami zarządzania treścią (CMS),
- doświadczenie w tworzeniu systemów transakcyjnych,
- wiedza w zakresie inżynierii oprogramowania.
Oferujemy:
? kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami
inżynieryjnymi,
? ciekawe projekty,
? możliwość rozwoju w obszarze projektowania aplikacji e-commerce oraz
zarządzania projektami,
? dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
? wyjazdy integracyjne, imprezy okolicznościowe dla dzieci
pracowników,
? prywatną opiekę medyczną i rehabilitację ruchową w siedzibie firmy,
? dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra
Wierzbno,
? pracę na pełen etat, z uregulowanym czasem pracy (7,5 h / dziennie),
? wynagrodzenie: ok. 11 000 zł brutto.

Kontakt:
Oferty prosimy przesłać na adres: praca@e-point.pl z dopiskiem Nr ref.
2011_05_architekt_systemow
oraz klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz.
883).

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Chciałbyś nas wcześniej o coś zapytać?
Pisz na adres: mampytanie@e-point.pl
Więcej o pracy w e-point SA: www.e-point.pl/kariera

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!