Programista JEE / Warszawa / Polska

Ogólnopolska Firma Informatyczna Data ostatniej zmiany: 2011-06-08 13:12:19

2011-06-08 13:12:19 - Ogólnopolska Firma Informatyczna

Ogólnopolska firma informatyczna, lider w dziedzinie nowoczesnych
systemów i technologii informatycznych, dostawca kompleksowych
rozwiązań dla różnych sektorów w kraju i za granica, w związku z
dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów/ek do pracy w Warszawie na
stanowisko:

Programista JEE

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe kierunków: informatyka, telekomunikacja lub
pokrewnych oraz studenci ostatnich lat (4,5) w/w kierunków
- Dobra znajomość standardu języka Java, technologii EJB, JSP, JSF,
SOAP, Apache Wicket oraz języka zapytań SQL (PL/SQL)
- Praktyczna znajomość Eclipse, SVN, Maven
- Dodatkowym atutem będzie znajomość serwerów aplikacyjnych
(przynajmniej jednego z: JBoss, IBM WebSphere, Oracle Weblogic)
- Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Opis stanowiska:
- Praca na stanowisku Programisty JEE związana z implementacją
wielowarstwowych systemów informatycznych w języku Java

Oferujemy:
- Umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną,
- Dostęp do szkoleń produktowych oraz związanych z danym stanowiskiem
pracy,
- Prywatną opiekę medyczną,
- Pakiet świadczeń socjalnych
- Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole.
- Możliwość zakwaterowania dla osób spoza Warszawy

Osoby zainteresowane oferta pracy prosimy o przysalanie CV oraz listu
motywacyjnego na adres: java_work@gazeta.pl

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!