Programista C++ poszukiwany, miejsce pracy Wrocław.

Agnieszka Chroma Data ostatniej zmiany: 2011-06-07 14:38:05

2011-06-07 14:38:05 - Agnieszka Chroma

Programista C++

Opis stanowiska:

* praca na pełen etat w międzynarodowej firmie z branży
telekomunikacyjnej
* do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie rozwój
oprogramowania osadzonego oraz tworzenie specyfikacji i dokumentacji
oprogramowania
* udział w profesjonalnych szkoleniach zawodowych
* atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna,
dofinansowanie do posiłków i zajęć sportowych)
* atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od posiadanego doświadczenia)

Wymagania:

* wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja,
elektronika)
* 2 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu C++
* dobra znajomość języka angielskiego
* umiejętność tworzenia aplikacji dla systemu Unix/Linux
* znajomość HTML/DHTML/CSS

Mile widziane:

* znajomość języków C i C#
* umiejętność tworzenia graficznego interfejsu użytkownika
* znajomość specyfiki przeglądarek internetowych (IE, Chrome,
Firefox, Safari, Opera)
* doświadczenie bądź wiedza na temat programowania osadzonego oraz
testowania oprogramowania

Zgłoszenia proszę nadsyłać na adres: achroma@power.com.pl

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!