Trener Szkoleń Informatycznych

APRISO Data ostatniej zmiany: 2011-05-31 15:19:02

2011-05-31 15:19:02 - APRISO

Apriso jest liderem w adaptacyjnym zarządzaniu produkcją. Opracowany
przez Apriso system informatyczny FlexNet pozwala firmom skutecznie
realizować i doskonalić procesy produkcji oraz błyskawicznie
dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych i potrzeb
klientów.
Rozwiązania Apriso obejmują swym zasięgiem logistykę, kontrolę jakości
i utrzymanie ruchu pozwalając na zarządzanie produkcją i łańcuchem
dostaw w czasie rzeczywistym.

W związku z dynamicznym rozwojem krakowskiego oddziału Apriso,
poszukujemy do pracy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: KRAKÓW

Jeżeli chcesz dołączyć do dobrze zorganizowanego, międzynarodowego
zespołu najwyższej klasy specjalistów, pracować przy użyciu
najnowocześniejszej technologii, mieć realny wpływ na produkt będący
liderem na rynku,
dostarczać rozwiązania dla globalnych firm - ta oferta jest dla
Ciebie!

Poszukujemy trenera do prowadzenia autoryzowanych szkoleń (szkoleń
technicznych) w zakresie zastosowań aplikacji informatycznych do
modelowania procesów biznesowych dedykowanych dla przemysłu i/lub
logistyki.

Obowiązki:
* Analiza potrzeb szkoleniowych związanych ze specyfiką produktu
Apriso
* Projektowanie, tworzenie i przeprowadzanie specjalistycznych szkoleń
produktowych w modułach klasowym, on-line oraz e-learningowym
* Opracowywanie, tworzenie i uaktualnianie materiałów szkoleniowych -
konspektów szkoleniowych wraz z ćwiczeniami, pomocy on-line,
przewodników o produkcie
* Zbieranie i porządkowanie oraz analiza informacji ankietowych celem
mierzenia efektywności i jakości szkoleń

Wymagania:
* Minimum 1 rok doświadczenia w pracy trenera szkoleń aplikacji
biznesowych i ich zastosowań dla biznesu, najchętniej dla branży
produkcji oprogramowania dla potrzeb przemysłu i/lub logistyki
* Doświadczenie w redagowaniu materiałów szkoleniowych oraz
przeprowadzaniu szkoleń z zakresu zastosowań transakcyjnych aplikacji
informatycznych opartych o technologie Web do odwzorowywania procesów
biznesowych
* Znajomość zagadnień i technologii informatycznych: sieci i systemy
komputerowe, technologie serwerowe, TCP/IP, .NET, C++, SQL
* Praktyczna znajomość obsługi komputera - systemy operacyjne MS
Windows, pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
* Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i wysokie standardy etyczne
* Umiejętność prowadzenia prezentacji i instruktażu dla zróżnicowanego
odbiorcy
* Umiejętność priorytetyzacji zadań i pracy pod presją czasu
* Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność
* Gotowość do podróżowania w celach służbowych (30-60%)

Wykształcenie:
* Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim
adres: job-emea@apriso.com
(w temacie e-maila proszę o umieszczenie nazwy stanowiska Technical
Trainer)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o
Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!