Toruń - TRENER (INSTRUKTOR) SZKOLEŃ - Teoria

Top-projekt Data ostatniej zmiany: 2011-05-18 19:59:39

2011-05-18 19:59:39 - Top-projekt

TRENER (INSTRUKTOR) SZKOLEŃ „MAGAZYNIER Z OBSŁUGĄ WÓZKÓW WIDŁOWYCH” – ZAJĘCIA
TEORETYCZNE
Poszukujemy kandydatów na w/w stanowisko do przeprowadzenia szkoleń dla grupy
ok. 15 osób (mężczyźni) po 45 roku życia w województwie kujawsko-pomorskim – LIPNO
Zadania:
- Identyfikacja potrzeb szkoleniowych, opracowanie materiałów szkoleniowych;
- Przeprowadzenie szkolenia „Magazynier z obsługą wózków widłowych” dla osób
bezrobotnych po 45 roku życia – zajęcia teoretyczne, zgodnie z ramowym
programem – m.in. zasady BHP, rodzaje i budowa wózków, czynności operatora,
wiadomości o dozorze technicznym, prowadzenie magazynu, gospodarka magazynowa,
zastosowanie programów magazynowych typu Subiekt GT
- Sprawdzenie uzyskanej wiedzy – przeprowadzenie testu/ testów sprawdzających.
Wymagane:
- Uprawnienia do prowadzenia w/w szkolenia
- Wiedza z zakresu obejmującego program w/w szkoleń potwierdzona dokumentami;
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 – 15.00;
- Zdolności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność przekazywania wiedzy;
- Umiejętność diagnozowania umiejętności uczestników szkoleń i dostosowanie
sposobu prowadzenia szkoleń do potrzeb grupy.
Pożądane:
- Doświadczenie w prowadzeniu w/w szkoleń lub pokrewnych, zwłaszcza dla osób
po 45 r. ż.;
- Uprawnienia lub inny certyfikat stwierdzający możliwość prowadzenia egzaminów
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie za godzinę szkoleń (szkolenie obejmuje 90
godzin dydaktycznych) oraz możliwość dalszej współpracy.
Typ umowy: zlecenie/ o dzieło lub faktura
Planowany termin szkoleń : 01.06.2011 – 21.06.2011

Oferty prosimy składać na e-mailem na adres: k.stachowska@top-projekt.eu
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu: 791-212-441

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z
Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.
02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!