Team Leader /Software Development Manager - Warszawa

Michał Jarząbek Data ostatniej zmiany: 2011-05-18 10:10:15

2011-05-18 10:10:15 - Michał Jarząbek

Zakres obowiązków:

* Kompleksowe zarządzanie procesem rozwoju oprogramowania w firmie,

* Definiowanie, wdrażanie i utrzymanie projektu,

* Gromadzenie i analizowanie oczekiwań związanych z rozwojem
oprogramowania,

* Przygotowanie i utrzymanie dokumentacji wszystkich etapów życia
projektu

* Zarządzanie podległym personelem (2 osoby)

* Koordynację testów aplikacji w zakresie zgodności ze specyfikacją
oraz błędy/usterk

Wymagania:

* Wykształcenie wyższe informatyczne

* Min 2 lata doświadczenia na stanowisku Team Leadera w obszarze IT

* Bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami związanymi z rozwojem
oprogramowania, baz danych

* Znajomość zagadnień budowania aplikacji bazodanowych typu klient-
serwer

(znajomość PHP, MySQL, VBA)

* Samodzielność oraz dobra organizacji pracy własnej i zespołu
podległych pracowników

* Skuteczność, samodzielność w rozwiązywaniu problemów

* Umiejętność pracy pod presją czasu

* Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

* Stabilną pracę na umowę o pracę

* Doskonalenie kompetencji menedżerskich w międzynarodowej organizacji

* Atrakcyjny pakiet świadczeń

Zainteresowanych ofertą proszę o wysłanie CV na adres:
michal.jarzabek@cpljobs.pl

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!