Katowice / Młodszy tester - eSKY.pl

eSKY.pl Data ostatniej zmiany: 2011-05-06 13:41:11

2011-05-06 13:41:11 - eSKY.pl

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl to jedna z największym firm
turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w
sprzedaży biletów lotniczych, hoteli, wycieczek, a także ubezpieczeń
podróżnych. Swoje oddziały posiadamy w Polsce oraz w Bułgarii i
Rumunii, a już wkrótce w 3 kolejnych państwach. W związku z
dynamicznym rozwojem spółki, do Działu IT w Katowicach poszukujemy
osoby na stanowisko: Młodszy tester.

Zakres obowiązków:
* Testowanie aplikacji internetowych;
* Przygotowanie dokumentacji testowej;
* Wykonywanie testów manualnych na podstawie dokumentacji i planów
testów;
* Współpraca z członkami zespołów projektowych;

Wymagania:
* Dokładność, skrupulatność oraz cierpliwość;
* Podstawowa wiedza z zakresu tworzenia systemów informatycznych;
* Zainteresowanie technologiami internetowymi;
* Umiejętność opisywania i komunikacji błędów oprogramowania;
* Dobra organizacja pracy;
* Chęć rozwoju w dziedzinie testowania oprogramowania;
* Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu
komunikatywnym;

Mile widziane:
* Znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania;
* Znajomość zagadnień programowania testów automatycznych
* Umiejętność myślenia analitycznego;

Co oferujemy?
* Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
* Rozwój zawodowy;
* Umowę o pracę - stabilne zatrudnienie;
* Wynagrodzenie początkowe na poziomie 1800-2200 w zależności od
kwalifikacji;
* Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie Green Park w
Katowicach;

Wzbudziliśmy Twoją ciekawość? Prześlij nam swoje CV oraz list
motywacyjny na adres: pracait@esky.pl. W tytule wiadomości wpisz:
Rekrutacja ESKY Młodszy tester. Więcej ofert pracy w Dziale IT
eSKY.pl znajdziesz na: pracait.esky.pl.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!