Katowice / Programista C# .NET - eSKY.pl

eSKY.pl Data ostatniej zmiany: 2011-05-06 13:34:24

2011-05-06 13:34:24 - eSKY.pl

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl to jedna z największym firm
turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w
sprzedaży biletów lotniczych, hoteli, wycieczek, a także ubezpieczeń
podróżnych. Swoje oddziały posiadamy w Polsce oraz w Bułgarii i
Rumunii, a już wkrótce w 3 kolejnych państwach. W związku z
dynamicznym rozwojem spółki, do Działu IT w Katowicach poszukujemy
osoby na stanowisko: Programista C# .NET.

Wymagania:
* Bardzo dobra znajomość języka C# poparta 2-letnim doświadczeniem;
* Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego;
* Dobra znajomość przynajmniej jednej z dwóch technologii: web
services, COM+;
* Dobra znajomość XML;
* Dobra znajomość technologii wielowarstwowych;
* Dobra znajomość SQL;
* Umiejętność tworzenia aplikacji wielowątkowych;
* Umiejętność posługiwania się UML;
* Znajomość wzorców projektowych;
* Znajomość języka angielskiego;
* Posiadanie certyfikatu MCSD lub MCAD będzie dodatkowym atutem.

Ponadto oczekujemy:
* Rzetelności i sumienności;
* Zaangażowania.

Zakres obowiązków:
* Programowanie i utrzymanie aplikacji serwerowych w
technologii .NET;
* Przygotowanie i wykonywanie testów jednostkowych (unit test);
* Przygotowanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
* Uczestnictwo w wyjątkowym projekcie programistycznym;
* Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych;
* Wdrożenie do metodyki SCRUM;
* Pracę w doświadczonym i zgranym zespole;
* Stabilność zatrudnienia;
* Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 3000 - 4000
zł netto w zależności od kwalifikacji i doświadczenia;
* Zniżki na wakacyjne wypady dla Ciebie i Twoich znajomych;
* Pakiet relaksacyjny (basen, fitness, siłownia);
* Ciekawą pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów;
* Perspektywy rozwoju wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie;
* Profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje;
* Nieformalną i przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie
i otwartej komunikacji;
* Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym;

Wzbudziliśmy Twoją ciekawość? Prześlij nam swoje CV wraz z informacją
o realizowanych projektach na adres pracait@esky.pl. W tytule wpisz
zdanie: Rekrutacja ESKY C#. Więcej ofert pracy w Dziale IT eSKY.pl
znajdziesz na: pracait.esky.pl.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!