[Warszawa] Instalator sieci teleinformatycznych, sieci CATV i TV-SAT

SUPERMEDIA Data ostatniej zmiany: 2011-05-06 10:18:51

[Warszawa] Instalator sieci teleinformatycznych, sieci ...

2011-05-06 10:18:51 - SUPERMEDIA

SUPERMEDIA to jeden z liderów usług dostępu do internetu i transmisji
danych, operator światłowodowej sieci szkieletowej w Warszawie oraz Centrum
Hostingu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm (łącza, hosting,
kolokacja) jak i Klientów indywidualnych (internet, telefon, telewizja).

Instalator sieci teleinformatycznych, sieci CATV i TV-SAT.

Wymagania:

1.. Praktyczna znajomość sposobów budowy sieci LAN, CATV i TV-SAT
2.. Doświadczenie zawodowe
3.. Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
4.. Nienaganny stan zdrowia
5.. Gotowość do pracy zmianowej
6.. Wysoka kultura osobista (praca u Klienta indywidualnego w domu)

Mile widziane:

1.. Certyfikaty producentów okablowania strukturalnego budynków
2.. Certyfikaty producentów sprzętu aktywnego LAN, WAN, CATV, TVSAT
3.. Znajomość sposobów budowy sieci CATV, TVSAT, ich uruchamiania i
pomiarów.
4.. Uprawnienia SEP do 1 kV
5.. Praktyczna umiejętność konfiguracji komputerów osobistych, systemy
operacyjne Microsoft Windows.
6.. Szkolenie uprawniające do pracy na wysokości
7.. Doświadczenie w pracy z Klientem indywidualnym.

Zadania:

1.. instalacje w domu klienta
2.. serwis sieci
3.. rozbudowa infrastruktury w zakresie LAN, CATV i TVSAT

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na
adres: praca.instalator@supermedia.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów
rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie danych Osobowych z dnia
29.08.1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!