.NET Junior Developer / www.jcommerce.pl / Kraków

JCommerce SA Data ostatniej zmiany: 2011-05-04 17:12:56

2011-05-04 17:12:56 - JCommerce SA

Jeżeli...
* jesteś studentem ostatniego roku kierunku: Informatyka
* pasjonujesz się technologiami informatycznymi
* znasz język angielski przynajmniej w stopniu komunikatywnym
* posiadasz praktyczną znajomość w zakresie .NET
* chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową
....to nasza oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

Główne zadania:
* Udział w konkretnym projekcie komercyjnym
* Programowanie w technologii .NET
* Miejsce pracy: Kraków

Nasze oczekiwania:
* dobra, praktyczna znajomość technologii .NET
* znajomość C# i SQL
* chęć rozwoju własnych umiejętności i sprawdzenia się w rzeczywistych
projektach
* zaangażowanie w praktykę i chęć ciągłego rozwoju

Oferujemy:

* udział w projekcie komercyjnym
* ciekawe, rozwojowe zadania
* przyjazną atmosferę pracy
* wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie na adres
rekrutacja@jcommerce.pl aktualnego CV. W tytule e-maila prosimy wpisać
wyłącznie: .NET Junior Developer / Kraków.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!