Programista Java / JEE - Gdynia

Vector Data ostatniej zmiany: 2011-05-04 12:13:58

2011-05-04 12:13:58 - Vector

VECTOR jest europejskim dostawcą rozwiązań dla dynamicznie
rozwijającej się branży telekomunikacyjnej, oferującym zaawansowane
systemy wykorzystywane w sieciach stacjonarnych i mobilnych.
Specjalizujemy się w integracji oraz produkcji rozwiązań pozwalających
operatorom sieci świadczyć usługi multimedialne, takie jak telewizja
cyfrowa, Internet czy telefonia.
Obecnie poszukujemy:

Programista Java / JEE
Pion M2M / Dział Marketingu i R&D
Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: JJ/1104/G

Zakres obowiązków / zadania:
- tworzenie aplikacji webowych dla nowych i istniejących rozwiązań
systemowych,
- tworzenie oprogramowania middleware,
- tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: informatyka,
automatyka, telekomunikacja, elektronika,
- minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- bardzo dobra znajomość Java / JEE, w szczególności technologii JSF,
- znajomość SQL oraz zagadnień ORM (JPA, Hibernate),
- znajomość środowiska Eclipse i systemów kontroli wersji,
- komunikatywność, zaangażowanie i samodzielność,
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z
dokumentacji technicznej.

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy z bazami danych: PostgreSQL, Oracle,
- znajomość technologii Seam, RichFaces, JBoss,
- najomość narzędzi JUnit, Maven,
- umiejętność samodzielnego rozwijania istniejącego oprogramowania na
podstawie specyfikacji,
- umiejętność projektowania webowych interfejsów użytkownika.

Zatrudnionym kandydatom oferujemy
- praca w Firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej,
- udział w kształtowaniu rozwoju branży, tworzeniu innowacyjnych
projektów,
- rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania,
- wykorzystywanie swoich kompetencji w praktyce,
- wpływanie na przyszły kształt naszego biznesu,
- możliwość realizacji pasji i zainteresowań zawodowych,
- atmosfera sprzyjająca działaniu, wśród zaangażowanych i ambitnych
ludzi z pasją.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV z
zaznaczonym numerem referencyjnym na adres: kariera@vector.com.pl
Rezerwujemy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi
kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. przez firmę
VECTOR Sp. z o.o., z siedzibą w Gdyni 81-577, przy ulicy Krzemowej 6,
dla potrzeb realizacji procesu rekrutacyjnego. Przyjmuję do
wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych
oraz ich poprawiania, które mogę zrealizować w siedzibie VECTOR lub
drogą pocztową.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!