Specjalista ds. Badań Marketingowych/Kraków/praca stała

praca@netart.pl Data ostatniej zmiany: 2011-04-28 15:14:43

2011-04-28 15:14:43 - praca@netart.pl

Firma NetArt ? lider wśród polskich usługodawców internetowych w
zakresie obsługi domen internetowych oraz utrzymania serwerów ?
poszukuje osób do pracy w Krakowie na stanowisku:

Specjalista ds. Badań Marketingowych

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub w pracy w instytucie
badawczym (2-3 letnie),

- doświadczenie w prowadzeniu badań konsumenckich,

- znajomość metodyki badań marketingowych i wyboru źródeł informacji,

- praktyczna znajomość zasad budowania kwestionariuszy ankietowych,

- umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków,

- umiejętność tworzenia raportów, prezentacji,

- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: socjologia, psychologia,
marketing, badania rynku,

- mile widziana znajomość branży internetowej,

- dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy.

Obowiązki:

- inicjowanie konieczności przeprowadzania badań marketingowych,

- przygotowywanie badań na zlecenie działu marketingu,

- przygotowywanie badań marketingowych na zlecenie zarządu,

- współpraca z instytutami badawczymi,

- organizacja procesu badawczego (koordynacja prac związanych z
realizacją procesu badawczego w Dziale Marketingu i innych działach firmy),

- szkolenie pracowników zaangażowanych w prowadzenie badań,

- monitoring rynku internetowego.

Oferujemy:

- pasjonującą pracę w dynamicznym zespole,

- 8h dziennie w przyjaznej atmosferze :),

- możliwość uczenia się od najlepszych,

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

- miejsce pracy w centrum Krakowa.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i LM do dnia 12.05.2011 r.
z tematem wiadomości Specjalista ds. Badań Marketingowych nr ref.
280411 na adres: praca@netart.pl

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych
Dz.U. nr 133 poz.883).

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!