Programista .NET (Poznań)

Łukasz Dominiak Data ostatniej zmiany: 2011-04-22 09:41:49

2011-04-22 09:41:49 - Łukasz Dominiak

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku to:
- Tworzenie aplikacji przy wykorzystaniu technologii .NET
- Wdrażanie aplikacji
- Tworzenie dokumentacji technicznej
- Współpraca z zespołem programistów

Zadaniem programisty byłoby przygotowanie wtyczek dla programu Enova
(enova.pl) w postaci projektu VS zgodnie z określonym wzorcem. Do
wglądu są przykłady, dość dobra dokumentacja oraz nasza pomoc. Wtyczki
należą do drobnych programików i nie wymagają żmudnej wielotygodniowej
pracy.

Idealni kandydaci to osoby posiadające:
- 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze programowania w
środowisku .NET
- Doświadczenie w projektowaniu i implementacji aplikacji desktopowych i
internetowych, tworzeniu interfejsu użytkownika
- Biegłą znajomość Visual Studio 2005 / 2008
- Bardzo dobrą znajomość platformy .NET, w szczególności C#, ASP.NET, WPF
- Znajomość zagadnień związanych z obsługą relacyjnych baz danych (SQL)
- Podstawową znajomość UML
- Znajomość XML i standardów powiązanych (np. XSD)
- Znajomość systemów wersjonowania kodu (CVS, SVN) na poziomie użytkowym

Dodatkowe atuty:
- Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych z wykorzystaniem
metodyk Agile (w szczególności Scrum)
- Znajomość systemów baz danych: Oracle, MS SQL Server, MySQL, PostgreSQL

Oferujemy:
- Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
oraz zaangażowania
- Możliwość uczestniczenia w interesujących, rozwojowych projektach w
różnych technologiach i w różnych branżach
- Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
- Pracę opartą na jasnych zasadach
- Świetną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV pod adres e-mail:
rekrutacja@infotelecom.pl

Prosimy o załączenie w CV następującego oświadczenia: Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie
dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów
związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i
oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi
na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych
osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!