Młodszy programista C# / Wrocław

t k Data ostatniej zmiany: 2011-04-15 15:14:43

2011-04-15 15:14:43 - t k

Opis firmy:
NeuroSYS to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań
informatycznych dopasowanych do potrzeb biznesowych odbiorców.
Kładziemy olbrzymi nacisk na jakość naszych usług i rozwiązań. Dzięki
wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych oraz narzędzi
dostępnych na rynku jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość i
niezawodność naszych produktów.

Zakres obowiązków
Tworzenie nowych oraz rozwijanie istniejących aplikacji w
następujących technologiach:
* ASP.Net MVC
* WPF
* WinForms

Wymagania:
* Znajomość języka C# oraz środowiska Visual Studio 2008/2010
(ASP.NET MVC, WPF)
* Znajomości bazy danych SQL Server.
* Dobra znajomość konfiguracji IIS
* Dobra znajomość języka angielskiego - umiejętność czytania
dokumentacji technicznej.
* Zaangażowanie i nastawienie na ciągły rozwój i zdobywanie
wiedzy.
* Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.
* Zdolność analitycznego myślenia.
* Odpowiedzialność.
* Mile widziani studenci ostatnich lat studiów informatycznych

Oferujemy:
* Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
* Udział w zaawansowanych technologicznie projektach
informatycznych
* Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
* Przyjazną atmosferę pracy

Forma zatrudnienia:
- umowa o dzieło lub umowa zlecenie

Kontakt
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:

rekrutacja@neurosys.pl

Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości: Młodszy programista C#

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!