Programista JAVA / www.jcommerce.pl / miejsce pracy: Kraków

JCommerce SA Data ostatniej zmiany: 2011-04-11 13:35:51

Programista JAVA / www.jcommerce.pl / miejsce pracy: Kr...

2011-04-11 13:35:51 - JCommerce SA

Programista JAVA / miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

* Implementacja komponentów biznesowych w technologiach Spring/EJB3
* Implementacja interfejsów użytkownika w technologiach SpringMVC oraz
GWT
* Implementacja algorytmów logiki biznesowej w oparciu o gotową
specyfikację biznesową
* Implementacja testów jednostkowych
* Integracja z systemami zewnętrznymi
* Analiza wydajności poszczególnych komponentów systemu
* Integracja z relacyjnymi bazami danych
* Realizacja zadań związanych z wyszukiwaniem pełno tekstowym
* Implementacja algorytmów związanych z przetwarzaniem języka
naturalnego
* Implementacja rozwiązań w oparciu o zdefiniowane dobre praktyki

Wymagania:

* Wykształcenie wyższe informatyczne
* Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty
* Bardzo dobra znajomość języka programowania Java
* Bardzo dobra znajomość platformy JEE (JSP, EJB3.x, JPA/JDBC, JTA,
Web Services),
serwerów aplikacyjnych (JBoss) oraz serwerów webowych (Tomcat, Jetty)
* Doświadczenie z Hibernate
* Bardzo dobra znajomość co najmniej jednego z wymienionych
frameworków
(Spring 3.0+ [Core/MVC/Security/Transaction/AOP], GWT)
* Znajomość bibliotek Apache Tiles, Apache Commons
* Bardzo dobra znajomość dobrych praktyk programistycznych i wzorców
projektowych
* Dobra znajomość baz danych (Oracle, PostgreSQL) i języka SQL oraz
zagadnień związanych
z projektowaniem baz danych
* Znajomość zagadnień związanych z transakcyjnością, bezpieczeństwem,
wydajnością
i monitorowaniem aplikacji
* Doświadczenie w implementacji systemów opartych na architekturze
wielowarstwowej
* Dobra znajomość UML
* Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
ustną i pisemną oraz czytanie
i pisanie dokumentacji

Wymagania:
* Bardzo dobra znajomość HTML i różnic pomiędzy przeglądarkami
* Dobra znajomość AspectJ
* Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w SpringMVC i Spring Web Flow
* Znajomość biblioteki GXT (Ext GWT)
* Dobra znajomość Eclipse, Maven, SVN, JMock, JUnit/TestNG
* Znajomość Lucene
* Znajomość szczegółów implementacji platformy Spring oraz serwera
JBoss
* Znajomość tematyki HA w kontekście platformy JEE

Dlaczego warto u nas pracować:
* oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
* zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego
* gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych, międzynarodowych
projektów
* umożliwimy Ci realny wpływ na rozwój firmy
* stawiamy na przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@jcommerce.pl
W tytule e-maila prosimy wpisać wyłącznie: PROGRAMISTA JAVA/KRAKÓW

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę
JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i
przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o
ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!