Java developer - freelance contract (Germany)

www.job-time.pl Data ostatniej zmiany: 2011-04-07 14:44:33

2011-04-07 14:44:33 - www.job-time.pl

Lokalizacja: Niemcy

Rodzaj umowy: umowa o agencyjna / freelancing

Opis stanowiska: Dla naszego Klienta, firmy z branży telekomunikacyjnej,
poszukujemy osoby na stanowisko Java Developer.

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za tworzenie nowej platformy
middleware, opartej o SOA. Platforma ta będzie oferowała serwisy dla
portalu klientów oraz innych graficznych interfejsów użytkownika.

Wymagania:
* doświadczenie w programowaniu w języku Java
* znajomosc J2EE (EJB), Oracle, Spring, Maven, Eclipse
* znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Firma oferuje:
* Praca na kontrakt
* Stawka dla programisty 35-50 euro/h w zależności od doświadczenia.

Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim lub niemieckim (na adres
it@lsj.pl)

Więcej informacji pod numerem telefonu: 091 814 52 50

LSJ Recruitment, licencja nr. 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: engineer@lsj.pl

www.lsj.pl |
job-time.pl/

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!