Regionalny Manager Sprzedaży

muka Data ostatniej zmiany: 2011-04-07 14:22:01

2011-04-07 14:22:01 - muka

Drozapol ? Profil S.A. giełdowa spółka zajmująca się dystrybucją wyrobów
hutniczych w związku z intensywnym rozwojem struktur poszukuje
najlepszych Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Górny Śląsk, Dolny Śląsk

Główne zadania na stanowisku:
? aktywny rozwój sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych partnerów
handlowych
? wzrost sprzedaży wyrobów hutniczych na podległym obszarze
? zapewnienie najwyższych standardów bieżącej obsługi i utrzymywania
kontaktów z obecnymi Klientami Firmy
? sporządzanie ofert techniczno ? handlowych
? prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych
? tworzenie raportów i sprawozdań
? koordynacja działań w podległym regionie

Wymagania:
? wykształcenie średnie lub wyższe
? doświadczenie w branży wyrobów hutniczych, budowlanej lub konstrukcji
stalowych? warunek konieczny
? potwierdzone sukcesami doświadczenie w sprzedaży i kontaktach z
Klientami biznesowymi,
? prawo jazdy kat. B,
? gotowość do pracy w terenie i wyjazdów służbowych
? praktyczna znajomość technik negocjacyjnych
? innowacyjność w poszukiwaniu sposobów dotarcia do nowych Klientów
? nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych
? duża samodyscyplina, świetna koordynacja zadań i umiejętność
organizacji czasu pracy
? dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy:
? atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki system motywacyjny i bonusowy
? pakiet narzędzi pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
? stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
? bogaty pakiet szkoleń i możliwość zdobywania cennych doświadczeń
? pracę w grupie twórczych profesjonalistów, specjalistów w swojej
dziedzinie
? wsparcie wykwalifikowanej kadry managerskiej
? możliwość budowania ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się
spółce giełdowej
Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji: CV
wraz z listem motywacyjnym i dokumentami potwierdzającymi doświadczenie
zawodowe , ukończone kursy i Szkolenia na adres: praca@drozapol.pl
Zastrzegamy sobie , że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej
klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z
ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!