PROGRAMISTA JAVA

iLoop Mobile Inc. S.A. O/w Polsce Data ostatniej zmiany: 2011-04-04 11:56:55

2011-04-04 11:56:55 - iLoop Mobile Inc. S.A. O/w Polsce

ILOOP MOBILE INC. S.A. O/W POLSCE
ul. Kołowa 8, 30-134 Kraków NIP 1060002109

iLoop Mobile Inc. jest dostawcą najnowocześniejszych rozwiązań oraz
usług z zakresu mobilnego marketingu dla największych światowych
marek, agencji marketingowych, mediów oraz przedsiębiorstw.Siedziba
iLoop Mobile Inc. znajduje się w San Jose, jednak krakowski zespół,
stanowi jej nieodzowną część. Dzięki mocnej pozycji na rynku
amerykańskim oraz szybkiemu rozwojowi, oddział krakowski jest ciągle
poszerzany o nowych członków. Ponadto firma ma swoje oddziały
w Nowym Jorku, Seattle oraz Atlancie.

Wynagrodzenie: uzależnione od Twojego doświadczenia i wiedzy :)
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Kolejni Programiści Java poszukiwani! ?

Podstawowe obowiązki:

? Projektowanie oraz programowanie nowoczesnych aplikacji
internetowych
? Praca w ramach uzgodnionych ram projektu
? Współpraca z zespołem w zakresie interfejsu użytkownika,
funkcjonalności aplikacji
oraz wydajności rozwiązań
? Ukierunkowanie na użyteczność, elastyczność oraz oczekiwania rynku i
klienta

Umiejętności i doświadczenie:

? Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną
komunikację (WARUNEK KONIECZNY)
? Chęć zdobywania nowych umiejętności
? Wykształcenie wyższe
? 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem
? Minimum rok doświadczenia w użytkowaniu rozwiązań MVC w Javie
? Doświadczenie z JavaScript i AJAX
? Doświadczenie z Spring i Hibernate
? Doświadczenie z PostgreSQL/mySQL
? Znajomość xHTML, CSS, XSL, XSLT, XPath, XQuery, SOAP, WSDL
? Znajomość SCRUM / Agile

Oferujemy:

? Udział w realizacji ciekawych międzynarodowych projektów,
powstających na zasadach ścisłej współpracy zespołu projektowego i
klientów
? Dostęp do najnowszej wiedzy w obszarze marketingu mobilnego oraz
innowacyjnych technologii
? Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznie rozwijającym się
zespole
? Możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności wg ustalonego
indywidualnie planu rozwoju zawodowego
? Atrakcyjny pakiet socjalny
? Zajęcia z języka angielskiego, które umożliwią Ci pogłębienie Twoich
umiejętności

Jeśli jesteś zmęczony rutyną, dołącz do nas!

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: krakow_jobs@iloopmobile.com
w temacie wpisując ?Programista Java?.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!