Konsultant EMC Documentum

MPJ Data ostatniej zmiany: 2011-10-07 15:24:26

2011-10-07 15:24:26 - MPJ

Location: Warszawa

Opis stanowiska:

*Tworzenie i rozwój rozwiązań biznesowych opartych o platformę
Documentum (Process Builder, Forms Builder, Application Builder,
WebTop i w technologii J2EE)
Wymagania:

*Wiedza i doświadczenie z zakresu Documentum (WDK, DFC, DFS, BPM)
(mile widziany certyfikat EMC)
*Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych w technologii J2EE
*Znajomość bazy danych ORACLE
*Rozwinięte umiejętności analityczne
*Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
*Wykształcenie wyższe (najchętniej IT)
*Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
*Umiejętność pracy zespołowej
*Mile widziane doświadczenie w tworzeniu architektury systemu,
optymalizacji wydajności i integracji Documentum z systemami
korporacyjnymi
Oferujemy:

*Możliwość zdobywania doświadczenia w wiodącej firmie konsultingowej
*Możliwość rozwoju zawodowego, dostęp do zaawansowanych technologii i
nowoczesnych procesów
*Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów
*Stabilność zatrudnienia
*Atrakcyjny pakiet socjalny
*Atrakcyjne wynagrodzenie
*Doskonałą atmosferę prac

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

michal.jarzabek@cpljobs.pl