Programista Web GUI / www.jcommerce.pl / Warszawa

JCommerce SA Data ostatniej zmiany: 2011-10-28 12:08:56

2011-10-28 12:08:56 - JCommerce SA

Programista Web GUI

Opis stanowiska:

* programowanie interface'u użytkownika
* miejce pracy: Warszawa
* wyjazdy służbowe do Lizbony - średnio 1-2 tygodnie w miesiącu

Wymagania:

* co najmniej roczne doświadczenie w pracy z ExtJS lub jQuery i
Web GUI JavaScript
* znajomość ExtJS, JQuery, JavaScript, REST, Linux
* wykształcenie wyższe informatyczne
* biegła znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

* znajomość Maven, Hudson CI, Ruby, Mercurial, Scrum

Dlaczego warto u nas pracować:

* zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego
* oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
* gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych
projektów
* wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe
* stawiamy na przyjazną atmosferę pracy
* integrujemy się na imprezach firmowych

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@jcommerce.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony
przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa
JavaScript, żeby go zobaczyć.

W tytule e-maila proszę wpisać wyłącznie:
Programista Web GUI / Warszawa

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.
29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz.U nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.