Specjalista GIS / Programista (Kraków)

biuro@innovagtech.pl Data ostatniej zmiany: 2011-11-07 23:06:06

2011-11-07 23:06:06 - biuro@innovagtech.pl

InnovaGTech jest młodą rozwijającą się firmą działającą na rynku od
2010 roku. Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach IT/GIS z
zakresu optymalizacji transportu, śledzeniu i wizualizacji obiektów z
wykorzystaniem urządzeń GPS. Opracowujemy rozwiązania IT niedostępne
jeszcze na rynku polskim. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy
do naszego biura w Krakowie osoby na stanowisko:

Wymagania:
* wykształcenie wyższe (preferowane geografia, geoinformatyka)
* Umiejętności programowania w JavaScript, Phyton, SQL poparte
udokumentowanym doświadczeniem
* praktyczna znajomość technologii wyświetlania danych mapowych WEBGIS
w przeglądarkach sieciowych (Mapserver, Geoserver, OpenLayers i
GeoExt)
* praktyczna znajomość przestrzennych baz danych PostgreSQL/PostGIS
* praktyczna znajomość oprogramowania Quantum GIS
* Minimum 3 lata doświadczenia z wykorzystaniem ww. technologii
* Zainteresowania rozwojem zawodowym w obszarze geoinformatyki

Obowiązki:
* Migracja danych przestrzennych pomiędzy standardami zapisu, układami
odniesienia
* Obsługa przestrzennych baz danych, generowanie i analiza zapytań SQL
* Wsparcie technologiczne i merytoryczne w prowadzonych przez firmę
projektach IT/GIS polegające na pracach programistycznych obejmujących
technologie GIS OpenSource
Atuty:
* Znajomość języków .NET, C#
* Komunikatywna znajomość języka angielskiego
* Znajomość branży i zagadnień geoinformatycznych
Oferujemy:
* Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i wyników pracy
* Możliwość rozwoju zawodowego w przygotowywanych innowacyjnych
projektach IT/GIS
* Bardzo dobrą atmosferę w młodym, ambitnym i profesjonalnym zespole
* Elastyczny czas pracy

Uwagi: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz
list motywacyjny) na adres biuro@innovagtech.pl. Prosimy o dopisanie
klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia
29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 833).