Specjalist-ka/a ds. Marketingu / Agencja Marketingowa <-> SoftwareMill

Jan Zborowski Data ostatniej zmiany: 2011-11-15 10:46:02

Specjalist-ka/a ds. Marketingu / Agencja Marketingowa &...

2011-11-15 10:46:02 - Jan Zborowski

SoftwareMill poszukuje wysokiej klasy specjalisty/firmy z zakresu
marketingu, najchętniej z doświadczeniem we wprowadzaniu nowych usług
elektronicznych na rynek.

Praca jest zdalna, acz wymagane może być pojawianie się czasem w
Warszawie.

Zadania:

- wyznaczanie i realizacja celów marketingowych,
- planowanie i realizacja budżetu marketingowego,
- prowadzenie kampanii reklamowych w internecie, w tym także
pozycjonowanie, AdWords,
- opracowanie materiałów reklamnowych oraz współpraca z podwykonawcami
przy ich wykonaniu,
- moderowanie spójnego przekazu medialnego o usługach Spółki,
- reprezentowanie Spółki na konferencjach, spotkaniach
networkingowych, konferencjach prasowych,
- budowanie relacji z klientem,
- przysporzenie swoimi działaniami ciągłego wzrostu użytkowników
korzystających z usługi www.CIRCULAR.pl oraz pozyskanie od
nich informacji zwrotnej na temat użyteczności systemu.

Wymagamy dużej samodzielności i nastawienia na (mierzalne) rezultaty
prowadzonych działań marketingowych.

Skuteczna realizacja zadań w okresie krótkoterminowym będzie podstawą
do nawiązania długofalowej współpracy.

Mile widziane:

- Prezentacje na konferencjach
- Aktywne uczestnictwo w dyskusjach branżowych/prowadzenie własnego
bloga

System zatrudnienia - firma-firma, najchętniej w pełnym wymiarze
godzin, ale do ustalenia.

O co poprosimy?

Prosimy o przesłanie CV/Portfolio Agencji Marketingowej (może być
link) wraz z krótką propozycją promocji systemu obiegu dokumentów
online www.CIRCULAR.pl.

Na oferty wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych czekamy pod
adresem cv@SoftwareMill.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych
Dz.U. nr 133 poz.883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.