Specjalista ds. Kanałów Marketingowych/Kraków/Praca Stała

praca@netart.pl Data ostatniej zmiany: 2011-11-16 14:08:22

Specjalista ds. Kanałów Marketingowych/Kraków/Praca Sta...

2011-11-16 14:08:22 - praca@netart.pl

Firma NetArt ? lider wśród polskich usługodawców internetowych w
zakresie obsługi domen internetowych oraz utrzymania serwerów ?
poszukuje osób do pracy w Krakowie na stanowisku:

Specjalista ds. Kanałów Marketingowych

Jeżeli jesteś osobą kreatywną i wesołą, a Twoją pasją są CTR?y, lead
rate?y i współczynniki konwersji, dużo radości sprawia Ci niekończące
się przestawianie CTA na kreacji, a najlepiej relaksujesz się przy
analizie efektywności reklamy tworząc piętrowe tabelki Excela, to
właśnie Ciebie szukamy!

Twoimi zadaniami będą:

- tworzenie i realizowanie strategii sprzedaży,

- planowanie oraz obsługa programów afiliacyjnych, partnerskich i
dedykowanych,

- utrzymywanie i rozwijanie relacji z partnerami firmy,

- współpraca z innymi działami w firmie.

Niezbędne wymagania to:

- dobra znajomość internetowego rynku reklamowego,

- doświadczenie w planowaniu mediów w modelach efektywnościowych,

- znajomość obsługi programów afiliacyjnych,

- umiejętność analitycznego myślenia,

- samodzielność i asertywność,

- inicjatywa w podejmowaniu działań,

- motywacja do pracy,

- zorientowanie na wynik,

- wysoka umiejętność budowania pozytywnych relacji.

Mile widziane będzie:

- wykształcenie wyższe kierunkowe,

- roczne doświadczenie w branży marketingu internetowego.

W zamian za to oferujemy:

- pasjonującą pracę w dynamicznym zespole,

- 8h dziennie w przyjaznej atmosferze :),

- możliwość uczenia się od najlepszych,

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

- miejsce pracy w centrum Krakowa.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z tematem
wiadomości: Specjalista ds. Kanałów Marketingowych.

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych
Dz.U. nr 133 poz.883).