Programista (C#, C++) - Elektronik - Designer

paula czarkowska Data ostatniej zmiany: 2011-11-22 01:42:37

2011-11-22 01:42:37 - paula czarkowska

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, zajmująca czołową
pozycję w projektowaniu systemów począwszy od zautomatyzowanych
systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu
medycznego. Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce
wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi,
poszukujemy doświadczonej i utalentowanej osoby na stanowisko:
Nr ref: WPC11LXNF
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
* utrzymanie i rozwój oprogramowania w środowisku VisualStudio 2010
(C# oraz C++)
* tworzenie aplikacji typu desktop .NET Framework, aplikacji webowych
ASP.NET, systemów baz danych
* tworzenie oprogramowania pod systemy osadzone Embedded Linux
* programowanie mikrokontrolerów (ARM, AVR, inne), projektowanie
elektroniki
* projektowanie algorytmów i struktur danych
* bezpośrednia praca z klientami w celu efektywnego realizowania ich
oczekiwań
* współpraca z międzynarodowym zespołem programistów, inżynierów

Wymagania:
* Min. 2 lata doświadczenia przy komercyjnych projektach
* wykształcenie wyższe politechniczne (najchętniej elektronika,
robotyka, informatyka etc.)
* bardzo dobra umiejętność programowania przy użyciu Visual Studio
2008/2010
* znajomość platformy .NET, C#, C++, SQL
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja z
anglojęzycznym zespołem z całego świata)
* łatwość przyswajania nowych technologii
* ambicja i chęć rozwoju

Znajomość ww wymagań będzie weryfikowana podczas rozmów
kwalifikacyjnych
Klient oferuje:
* możliwość wzięcia udziału w opracowywaniu i wdrażaniu nowoczesnych
technologii
* dużą możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
* pracę w środowisku życzliwych profesjonalistów z całego świata
* udział w międzynarodowych szkoleniach
* pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
międzynarodowej
* konkurencyjne wynagrodzenie i inne dodatki uzależnione od
umiejętności i doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na
adres p.czarkowska@jobfinder.pl
Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WPC11LXNF
Telefon kontaktowy 0 696 700 795

Prośba o dodanie klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych
Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.